VIDEO/ 'Loçka', njihuni me këngë e re të Stines dhe Xheros

VIDEO/ 'Loçka', njihuni me këngë e re të Stines dhe Xheros

19:14, 23/03/2019

Stine sapo ka publikuar këngën e re, të cilën e solli në duet me Xheron.Projekti mban titullin “Loçka”, ndërsa dyshja e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur vetë Stine dhe Xhero, kurse muzikën e bëri “Shira beats”.

Ja kënga:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco