VIDEO/ Genta Ismajli po bën hitin e ri, shikoni xhirimet e klipit

VIDEO/ Genta Ismajli po bën hitin e ri, shikoni xhirimet e klipit

18:20, 23/03/2019

Genta Ismajli ka realizuar një këngë që i shkon shumë personalitetit të saj.

E këngës me titullin ‘Zjarr’ do t’i bashkohet edhe një videoklip që padyshim do t’i përshtatet titullit dhe këngës në përgjithësi.

Emisioni ‘Sevenbizz’ ka qenë i pranishëm në xhirimet e këtij videoklipi të cilin Gennta do ta publikojë shumë shpejtë.

E zjarrtë dhe energjike, kështu do të duket Genta në projektin e saj më të ri:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco