Jordyn Woods harron tradhtinë, i kthehet jetës së natës

Jordyn Woods harron tradhtinë, i kthehet jetës së natës

17:34, 23/03/2019

Ylli i njohur televiziv Jordyn Woods e ka harruar tradhtinë me ish të dashurin Tristan Thompson.

Ajo mbrëmë u shfaq tek po dilte nga një disko dhe dukej në një formë shumë të mirë. E veshur me të zeza ku ekpozonte pak gjoksin fotot e saj u bënë mjaft virale në rrjet.

Nuk dihet kush e shoqëronte, por dukej e buzëqeshur dhe e qetë. Pas skandalit me bashkëshortin e Khloe Kardashian, Jordyn u largua nga familja më e famshme në botë, por vijon të jetojë si më parë.

Nuk dihet nëse shoqëria me Kylie Jenner ka pësuar krisje apo vijojnë të jenë mikesha të ngushta.

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco