Nuk mbahen fare! Të lindurit e këtyre shenjave shkojnë në shtrat me kë t’i dalë përpara

Nuk mbahen fare! Të lindurit e këtyre shenjave shkojnë në shtrat me kë t’i dalë përpara

22:31, 22/03/2019

Akrepi

Të lindurit e kësaj shenje nuk bien në dashuri shumë lehtë. Kur duan të shijojnë një raport seksual ata nuk përfshihen shumë në ndjenja. Duan shumë aventurat si dhe pozicionet e reja në seks.

Peshqit

Të lindurit e kësaj shenje duan të jetojnë çdo ditë si të ishte e fundit. Ndaj dhe marrin anën pozitive të çdo gjëje. Kur gjejnë njeriun e duhur, mund ta shijojnë një raport edhe pa përfshirë ndjenja. Kjo shenjë mund të mbajë një lidhje të hapur dhe ta shijojë shumë atë. Për më tepër lezetin kësaj ja shton dhe personaliteti i tyre i ëmbël dhe pikant në të njëjtën kohë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco