Plas sherri?! Flori Mumajesi i kundërpërgjigjet Sabri Fejzullahut: Pse kapesh me mu? S’ti kam marr ty paret!

Plas sherri?! Flori Mumajesi i kundërpërgjigjet Sabri Fejzullahut: Pse kapesh me mu? S’ti kam marr ty paret!

16:26, 22/03/2019

Flori reagon pas deklaratës së Sabrisë se ai blen klikime.

Në emisionin e mëngjesit në T7, #gjesi, këngëtari Sabri Fejzullahu ka akuzuar direkt Flori Mumajesin për blerje të klikimeve.

Sabriu fillon duke treguar se shumica e artistëve paguajnë shuma të caktuara për të blerë numër të caktuar të klikimeve.

E megjithëse ai cek se Ledri Vula e i biri i tij, Ermali janë ndër të paktë që nuk blejnë, emrin që ai ka zgjedhur të përmendë për blerje është pikërisht Flori Mumajesi.

Flori Mumajesi i merr 3 milion në një ditë”, thotë Sabriu direkt.

E kjo deklaratë nuk i ka ikur as Florit, i cili ka shpërndarë videon dhe ka reaguar në Instagramin e tij personal.

Flori ndër të tjera shkruan: “Ncncncnc ????????‍?? pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger ???? I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n'xhep e n'jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t'mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.????????‍?? nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren???? momenti me i bukur ne kete video kur "prezantuesi" thote : JO KA SHUME SI FLORI????????‍??????????.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco