Këto janë shenjat më të dëshiruara të Horoskopit! Të gjithë lenë kokën pas tyre!

Këto janë shenjat më të dëshiruara të Horoskopit! Të gjithë lenë kokën pas tyre!

22:16, 21/03/2019

Akrepi

Kjo shenjë ka një personalitet shumë intens. Ai i tërheq njerëzit duke bërë rolin e enigmatikut, që e bën të duket shumë interesant para të tjerëve. Në këtë mënyrë një Akrep magjeps kuriozët që duan t’i afrohen. Vetëm se i largon më pas me po të njëjtën forcë që i ka afruar.

Bricjapi

Është e pamundur që kjo shenjë të mos tërheqë të tjerët. Ata kanë aftësi intelektuale të mëdha si dhe inteligjencë të lartë. Kur dikush hyn në një lidhje me një Bricjap merr çdo ditë nga një surprizë. Dihet që Bricjapi zakonisht është një shenjë e ftohtë, por kur bie në dashuri mund të bëjë dhe çmendurira për partnerin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco