FOTO/ Ami prek zemrat me urimin për Ermalin: Çdo vit që ikën më shumë të dua...

FOTO/ Ami prek zemrat me urimin për Ermalin: Çdo vit që ikën më shumë të dua...

11:24, 21/03/2019

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun dhe prej shumë vitesh janë pjesë e ekranit.

Ermal Mamaqi është një nga moderatorët më të komentuar dhe më i dashur për publikun shqiptar.

Ditën e sotme për moderatorin është një ditë e veçantë.

Sot ai feston ditëlindjen dhe ka qënë Amarda Toska bashkëshortja e tij që ka bërë një urim shumë të veçantë.

’Çdo vit që ikën më shuëm të dua.Sa shumë gjëra këmi ndërtuar dhe kaluar bashkë dhe sa të tjera na presin’ ka shkruajtur Ami pranë fotos ku të shumta kanë qënë komentet që e uronin moderatorin.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Nardi21/03/2019 14:11

Per ke e ka urimin se nuk e mora vesh ...?

Nardi21/03/2019 14:10

Per ke e ka urimin se nuk e mora vesh ...?

Amerikani21/03/2019 13:29

Shkoni e pirdhuni bagla te komunizmit. Nuk e di pse ky portal promovone bijte e byrose politike te Rilindjes

Shto koment

Denonco