FOTO/ Kur Dj Sardin e njihnin vetëm familjarët e tij

FOTO/ Kur Dj Sardin e njihnin vetëm familjarët e tij

10:45, 21/03/2019
A+ Aa A-

Sot është një ndër DJ më të njohur në Shqipëri.

I adhuruar nga femrat DJ Sardi është shumë aktiv në jetën e natës dhe jo vetëm.

Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram ditën e sotme Sardi ka treguar se ai ka ditëlindjen dhe feston 31 vjetorin e tij dhe ka ndarë me ndjekësit e tij një foto nga fëmijëria e tij para se të bëhej i famshëm.

 Pavarësisht se ka kaluar shumë kohë që nga dita kur është bërë fotoja, duket qartë se disa tipare tek DJ Sardi kanë mbetur thuajse të njëjta.

’31.Është thjesht një numër’ shkruan Sardi krahas postimit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco