FOTO për të mos u humbur. Fero dhe Arbenita publikojnë çaste nga momenti i tyre intim

FOTO për të mos u humbur. Fero dhe Arbenita publikojnë çaste nga momenti i tyre intim

10:11, 21/03/2019

 Arbenita Ismaili dhe Fero janë ndër dyshet më të komentuara në showbizz-in shqiptar. 

Bukuroshja shqiptare ndonëse karrierën e saj duket se e ka ngritur jashtë vendit arrin që të bëjë mjaft bujë dhe në mediat rozë këtu.

Në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen ndërsa tani nuk mungojnë foto nga çastet romatike të tyre.

Dhe së fundmi çifti po kalojnë disa momente të bukura në Gjermani dhe nuk kanë nguruar të publikojnë disa momente intime të tyre në Instagram.

Ishte bukuorshja Arbenita e cila ka publikuar në Instastory një foto të çiftit teksa ato po putheshin në buzë teska udhëtonin me varkë.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco