FOTO/ ‘Taramelja’ që 'çmendi' rrjetin. Alketa i bën premtimin më të bukur para mijëra njërëzve

FOTO/ ‘Taramelja’ që 'çmendi' rrjetin. Alketa i bën premtimin më të bukur para mijëra njërëzve

08:43, 21/03/2019

Xheison Bafti është kthyer në vogëlushin më të komentuar dhe ka marrë pseudonimim ‘Taramelja’ për shkak të mso shqiptimit të shkronjës K.

Ditën e djeshme Alketa ka vendosur të postoj një video nga puntatat e fundit e ‘Piter Pan’ ku shfaqet Xheison.

‘E di që keni merak ta dëgjoni pak Xheision( vajti 60.000k). Ka vipa që kanë punuar gjithë jetën por 60 mijë zemra në 4 javë s’kanë mundur ti pushtojnë dot’ shkruan Alketa në përshkrimin e videos.

Mes komenteve të shumta ka rënë në sy ai i një ndjekësi i cili i shkruan Alketës:

'I nxirrni këto fëmijë vetëm për like.Turp t’ju vij.’

“I nxjerrim sepse Xheisionit kam vendosur ti rregullojë jetën.Dhe do ta bëj! Kuptovë o Tote e Mencur’ i përgjigjët Alketa.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco