Emily e ndez atmosferën me FOTO provokative

Emily e ndez atmosferën me FOTO provokative

23:07, 20/03/2019

Emily Ratajkowski ka treguar linjat e saj të mrekullueshme, ndërsa ka reklamuar veshjet e linjës së saj të bikinive “Inamorata”.

Supermodelja 27-vjeçare ka pozuar një foto tepër seksi, e realizuar nga fotografi i njohur Tom Newton.

Kohët e fundit ajo reklamuar vazhdimisht linjën e saj të Inamoratas, e cila është lançuar “pak para një viti” dhe që është pjesë e koleksionit të saj të ri “Body”.

Modelja e lindur në Westminister po ashtu ka treguar se ende ka linja të mira, sidomos kur vesh të brendshme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco