‘Mban të njëjtat mbathje’/ Ylli i Realit ‘turpërohet’ nga e dashura

‘Mban të njëjtat mbathje’/ Ylli i Realit ‘turpërohet’ nga e dashura

22:08, 20/03/2019

Futbollisti i Realit, Federiko Valverde dhe gazetarja sportive, Mina Bonino janë prej kohësh në një lidhje dashurie, mirëpo së fundmi romanca e tyre duket se nuk është më një sekret.

Mina ka postuar tre ditë më parë disa fotografi të tyre të realizuara brenda makinës së futbollistit dhe ky i fundit është pikasur me një koment mjaft humoristik, që nuk ka ngelur pa një përgjigje.

“Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shtrihesh për të fjetur”, ka shkruar ai. “Të paktën mbaj të njëjtën bluzë dhe jo të njëjtat mbathje përgjatë një jave si puna jote”, i është përgjigjur gazetarja seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco