Afërdita Dreshaj poston FOTO me të ëmën, ngjajnë si motra

Afërdita Dreshaj poston FOTO me të ëmën, ngjajnë si motra

20:09, 20/03/2019

Afërdita Dreshaj publikoi pak ditë më parë fotografi që tregonin shtëpinë luksoze në të cilën u zhvendos së bashku me bashkëshortin e saj, hokeistin Jakub Kindl.

Ndërsa sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me të ëmën e saj, të cilës duket se i ngjan tmerrësisht shumë.

Të dyja me fytyrë të mprehtë dhe flokët bjond, ngjajnë gati, gati si motra. Risjellim në vëmendje që Afërdita e ka humbur babanë në një moshë të vogël dhe se është rritur vetëm nga nëna e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco