Nuk ka gjë që i ndan! Këto janë çiftet më të forta të Horoskopit

Nuk ka gjë që i ndan! Këto janë çiftet më të forta të Horoskopit

20:03, 20/03/2019
A+ Aa A-

Gaforrja dhe Peshqit

Gaforrja kërkon gjithnjë një raport të gjatë dhe të qendrueshëm, në mënyrë që të fokusohet edhe emocionalisht tek partneri. Peshqit nga ana tjetër është njeriu ideal për të menaxhuar ndjeshmërinë e Gaforres.

Demi dhe Gaforrja

Demii është ambicioz dhe shumë punëtor. Kjo do të thotë që është shumë i përqendruar në arritjen e objektivave. Gaforrja me organizimin dhe disiplinën e saj do të ndihmojë Bricjapin që të mos e humbë toruan dhe që të arrijë aty ku do.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco