FOTO/ Brenda shtëpisë moderne të Mozzik dhe Loredanës

FOTO/ Brenda shtëpisë moderne të Mozzik dhe Loredanës

09:38, 19/03/2019

Mozzik dhe Loredana është një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.

 Muaj më parë Loredan dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë.

Çifti solli në jetë vogëlushen të cilën e pagëzuan me emrin shumë të bukur dhe të veçantë Hana.

Ndërsa ditën e sotme Loredana vendosi të publikojë disa pamje nga shtëpia ku ajo bashkëjeton me reperin dhe vogëlushen Hana.

Në videon e publikuar shihet një arredim tepër modern ku mbizotëron ngjyra e bardhë dhe ngjyrat e tokës.

Teksa ka filmuar Mozzik së bashku me Hanën në sfond shfaqet një dritare e madhe në dhomën e pritjes nga ku duket një pamje shumë relaksuese dhe e bukur e natyrës.

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco