FOTO/ E shtirë në shtrat tepër sensuale, Vesa Luma vjen siç nuk e keni parë kurrë

FOTO/ E shtirë në shtrat tepër sensuale, Vesa Luma vjen siç nuk e keni parë kurrë

09:22, 19/03/2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Vesa Luma u bë e njohur që në moshë fare të re.

Këngët e saja u kthyen në hite përgjatë gjithë karrieres së saj e cila dhe sot vazhdon  të jetë e suksesshme.

Ajo së fundi ka publikuar këngën e re e cila erdhi në bashkëpunim me Denik Prizrenin e cila u mirëprit nga adhuruesit e dyshes.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Por fotoja e fundit e publikuar nga Vesa i ka lënë të gjithë me ‘gojë hapur’.

Në foton e postuar nga shtrati ajo ka ardhur tepër sensuale, atraktive dhe tejet në formë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When in Berlin ????‍?? @fitonphotography ????

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco