FOTO/ ‘E mendoje veten si nuse shqiptare’ ja si përgjigjet bashkëshortja e Lorik Canës

FOTO/ ‘E mendoje veten si nuse shqiptare’ ja si përgjigjet bashkëshortja e Lorik Canës

09:02, 19/03/2019

Ish-kapiteni i kombëtares tonë Lorik Cana është shpesh i komentuar në botën e showbizz-it për shkak të simpatisë së tij.

I martuar me italianen Monika, Cana ka treguar se nuk është vetëm një futbollistë i mirë por edhe një bashkëshort shumë i përkujdesur për familjen e tij.

Gjithashtu Monika dhe Loriku janë në qëndër të vëmëndjes së mediave dhe çdo gjë e tyre përbën interes për publikun .

Ditën e djeshme Monika ka organizuar rubrikën ‘pyetje- përgjigje’ më Instagram.

Ajo i është përgjigjur me dhjetra pyetjeve si në gjuhën e saj amtare dhe në shqip.

 Dhe një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen në gjuhën shqipe ishte:

’ E kishe menduar ndonjëherë që mund të ishe një nuse shqiptare’.

Dhe Monika me një shqipe shumë të pastër i është përgjigjur: Një nuse është e njejtë në të gjitha kombësitë’.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco