Bora Zemani ndryshon në mërë drastike, ja si duket tani

Bora Zemani ndryshon në mërë drastike, ja si duket tani

23:21, 18/03/2019

Bora Zemanin jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokët në ngjyrë të errët dhe të gjatë, por ajo vendosi të bëjë një ndryshim drastik në look.

Me anë të një fotografie të postuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, Bora shfaqet me flokë të prerë rrëzë qafës.

Komentuesit duken të surprizuar nga ndryshimi, dhe siç ndodh zakonisht u ndanë në dy kampe, të shumtë ishin ata që i kërkonin t’i zgjaste flokët përsëri, ndërsa të tjerë e komplimentuan për pamjen e re.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco