Fshiji lotët! Të japim disa arsye për të qeshur për faktin që je sërish beqare

Fshiji lotët! Të japim disa arsye për të qeshur për faktin që je sërish beqare

23:13, 18/03/2019

Do të jesh më e qetë

Kur je beqare mund të shijosh momentet e qetësisë pa konflikte apo drama të kota.

Bën atë që do

Në këtë moment mund të bësh atë që do pa i dhënë shpjegime askujt. Ke mundësi të shkosh në ccdo bar që ke dashur gjithmonë dhe të dalësh me miqtë. Pra me pak fjalë të bësh ccfarë të duash.

Krijon miqësi

Kur ke një partner është e zakonshme që të mos shihesh më shumë me miqtë, ky është momenti për të vendosur sërish lidhjet.

Takon njerëz të rinj

Ky është momenti që të takosh njerëz të rinj dhe të bësh miqësi të reja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco