FOTO/ Zajmina flet për herë të parë për ish-gruan e burrit të saj

FOTO/ Zajmina flet për herë të parë për ish-gruan e burrit të saj

19:25, 18/03/2019

Zajmina Vasjari ka folur këtë të hënë për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshorten dhe fëmijët e burrit të saj Klodi, me të cilin ka një vajzë. E ftuar në emisionin “Rudina”, Zajmina u shpreh se falë edukatës që u ka dhënë nëna e tyre, motrat e Khloes janë shumë të edukuara,

“Ne jemi shumë të lumtur që Khloe ka dy motra dhe kemi tre bukuroshe në shtëpi. Ato kanë fatin që janë lindur dhe rritur jashtë Shqipërisë. Janë shumë të edukuara, kjo falë kulturës që u ka dhënë nëna e tyre, sigurisht edhe Klodi”, tha këngëtarja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment