Si është Tristian Thompson si baba, flet për herë të parë Khloe Kardashian

Si është Tristian Thompson si baba, flet për herë të parë Khloe Kardashian

14:52, 18/03/2019

Pas tradhëtisë së Tristian Thompson i bëri Khloe Kardashian me mikeshën e familjes Jordy Woods në media u përhap fjala se basketbolllisti i njohur nuk donte të kishte asnjë marëdhënie me të bijën True dhe se nuk e takonte atë.

Lidhur me këtë ka reaguar së fundmi Khloe duke treguar të gjitha marrëdhëniet që ka me ish bashkëshortin e saj dhe duke hedhur poshtë të gjitha lajmet se ai nuk do ta dijë për vogëlushen e tij.

’Ai është një baba i mirë për të.Vajza ime e ëmbël dhe e veçantë kurrë nuk do të vendoset mes meje dhe atij.Ju premtoj për këtëi u përgjigj Khloe një fanseje në Twitter.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco