FOTO/ 2 miliarderet Kim Kardashian dhe Paris Hilton bëhen së bashku në të njejtën festë, ja arsyeja

FOTO/ 2 miliarderet Kim Kardashian dhe Paris Hilton bëhen së bashku në të njejtën festë, ja arsyeja

14:28, 18/03/2019

Ndonëse Paris Hilton e kishte ditëlindjen në 17 shkurt, ajo zgjodhi ta festonte në 16 mars, duke i habitur të gjithë. Miliarderja e famshme vendosi ta quajë festën e ditëlindjes ‘Parisclub’ dhe brenda saj kishte të ftuar emra shumë të njohur të botës së shoëbiz-it si: Kim Kardashian, Larsa Pippen etj.

Burime të afërta pranë ‘Hollywoodlife’ kanë treguar se Kim dhe Paris janë argëtuar shumë gjatë festës dhe i kanë treguar të gjithëve me afërsinë e tyre se kanë një miqësi të veçantë me njëra-tjetrën.

Ato janë rritur bashkë, ndërsa mamatë e tyre ruajnë një marrëdhënie të mirë gjithashtu.

Pjesë e ditëlindjes kanë qenë edhe motrat e tjera të Kardashian, Kourtney dhe Kendall.

Vajzat njihen prej shumë kohësh dhe bëhen shpesh bashkë për të festuar, por dhe për të shkëmbyer ide biznesi herë pas here

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment