FOTO/ Gjërat nuk qenkan siç i dimë, Hailey Baldwin thyen heshtjen dhe flet

FOTO/ Gjërat nuk qenkan siç i dimë, Hailey Baldwin thyen heshtjen dhe flet

13:56, 18/03/2019

Prej javësh në mediat rozë është raportuar se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po shkojnë drejt ndarjes.

Sipas “Us Weekly” shkak i krisjes së marrëdhënies në çift ishin bërë problemet e Justin.

Madje ditën e djeshme ata të dy u fotografuan duke u zënë në një park bashkë dhe dukej se gjërat mes tyre nuk shkonin mirë.

Duket se asgjë nga këto nuk është e vërtetë, sepse Hailey i ka hedhur të gjitha aludimet poshtë.

Në një postim në ‘Instastory’ ajo ka shkruar: “Njerëz mos i besoni gjërat që lexoni në internet. Lajme të rreme”.

Jo vetëm kaq po çifti është parë teksa shijon rrezet e diellit dhe të lumtur në Kaliforni.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco