FOTO/ ‘Vajza e sherreve’  Trejsi Sejdini habitet dhe vetë se qenka vajzë për shtëpi

FOTO/ ‘Vajza e sherreve’ Trejsi Sejdini habitet dhe vetë se qenka vajzë për shtëpi

13:27, 18/03/2019

Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale e cila po bën namim jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë vendit dhe ka mbledhur nje numër të madh fansash që e ndjekin me kureshtje.

Shumë aktive në rrjetin social Instagram Trejsi ka publikuar një video ku tregon se është një vajzë për shtëpi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit gatimet e shumta të saja dhe krahas videos ka shkruajtur:

Sapo jam habitur nga aftësia ime për të gatuar’.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment