FOTO/ Oriola Marashi merr urimin më të veçantë nga e ëma me rastin e ditëlindjes

FOTO/ Oriola Marashi merr urimin më të veçantë nga e ëma me rastin e ditëlindjes

13:06, 18/03/2019

Sot modelja shumë e njohur e showbizit shqiptar Oriola Marashi feston ditëlindjen e saj.

Modelja me anë të postimeve në Instastory tregoi që ajo ka marrë shumë urime nga miqtë dhe të afërm të saj që në mëngjësin e ditës sotme.

Por më i veçanti dhe më i bukuri ishte ajo e mamasë së saj Xhoi Jaka e cila me një foto të modeles ka shkruar fjalët më të ëmbla për të bijën:

‘Në një ditë të bukur pranvere sapo lindi dielli ...së bashku më të lindi dhe lulja ime Oriola Marashi. 18 marsi solli në jetë këtë uraganin tim që është furtune, dashuri, emocion, zhurmë,zgjim.me ngre ne qiell dhe me ul ne toke sa here që i do kokrra e qejfit,nuk dua të jem klishe në urimin tim për ty e të them je fëmija me i mirë në botë. Thjesht je fryma ime..... oksigjeni im....TDUA’.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment