FOTO/ Ermali e ngacmon në koment, Luana i kthehet: Të ka marrë malli me u gric?

FOTO/ Ermali e ngacmon në koment, Luana i kthehet: Të ka marrë malli me u gric?

12:11, 18/03/2019

Pasi mbylli sezonin televiziv me sukses të emisionit ‘Shiko Kush Luan’ moderatorja se.ksi i dhuroi vetes disa ditë pushimi, sa në det dhe sa në mal.

E të shumta ishin fotot që ajo publikoi teksa ishte me pushime në Maldvi.

Por moderatores nuk po i ndahet shpirti nga pushimet në Maldive dhe ka publikuar sërish foto nga pushimet në Maldive.

Me foton ku moderatorja qëndron e shtrirë në rrjet dhe teksa relaksohet ka pyetur ndjekësit e saj se si po e kalonin të dielën.

Komentet dhe pëlqimet në foto ishin të shumta por komenti që tërhoqi vëmëndejn ishtë ai i moderatorit të njohur Ermal Mamaqi i cili herë pas here nuk i kursen ngacmimet me moderatoren.

'Mirë ç’ka edhe ne mbahemi.Rrofsh që pyete. Si ishte rrjeta’ ishte komenti i Ermalit që shkriu së qeshuri të gjithë ndjekësit e Luanës.

’Të ka marrë malli me u gric me mua’ e ka pyetur Luana duke i ktheyr përgjigje komentit epik të Ermalit.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco