FOTO/ Vazhdon të mos shfaqet në ekran, Marina Vjollca zbulon si ka harruar 'dramën'

FOTO/ Vazhdon të mos shfaqet në ekran, Marina Vjollca zbulon si ka harruar 'dramën'

09:17, 16/03/2019

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Prej disa muajsh Marinën nuk e kemi parë më në ekran dhe as ajo vetë nuk ka zbuluar nëse do të vijë me ndonjë produksion të ri në ekran.

E megjithatë s'mund të themi se Marina është "zhdukur" plotësisht pasi moderatoren e kemi parë shumë sktive në rrjetet e saj sociale me postimet e vazhdueshme të pushimeve të saj luksoze. 

Së fundmi MArina ka postuar një "throwback" nga pushimet në Bahamas dhe ka "kunjosur" dhe motrën e saj Luana Vjollcën e cila gjithashtu së fundmi mori pushimet pas një sezoni të suksesshëm në ekran. 

"Shko në Bahamas, për të harruar të gjithë dramat", shkruan Marina në Instagram. 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment