FOTO/ U përfolën për një lidhje Bora fotografohet për herë të parë me Donaldin

FOTO/ U përfolën për një lidhje Bora fotografohet për herë të parë me Donaldin

08:34, 16/03/2019

Muaj më parë u përhap me shpejtësi lajmi se modertorja Bora Zemani ka nisur një lidhje të re.

U përfol se Bora është në një lidhje me aktorin e njohur të humorit Donald Veshajn dhe se ato ishin njohur në ambientet e Tv Klan-it.

Por moderatorja i mohoi këto thashtetheme duke pohuar se në jetën e sja nuk ka asgjë të re.

Por ditën e djeshme  Bora për herë të parë poston një foto ku shfaqet me Donaldin dhe Romeon.

’3-shat’ është përshkrimi i Borës e cila ka lënë pa zbuluar se çfarë po përgatisin të tre së bashku.

ImageImage

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment