FOTO/ Ndryshim drastik i ‘Sofisë’ së ‘Zonë e Lirë’

FOTO/ Ndryshim drastik i ‘Sofisë’ së ‘Zonë e Lirë’

23:58, 15/03/2019

“Sofia” e emisionin “Zonë e Lirës” është identifikuar që prej fillimit të saj, si bojndja flokëgjatë e veshur me të zeza.

Por nga sot duket se nuk do të  jetë më kështu. Bëhet fjalë për balerinën Xheni Brahajn, e njohur ndryshe si “Sofia e Zonë e Lirë”.

Ajo i ka habitur të gjithë teksa është shfaqur në emision brune, duke thyer kështu “traditën” e emisionit.  Prej vitesh në “Zonë e Lirë” të gjitha asistentet kanë qenë bionde dhe vishen me të zeza.

View this post on Instagram

New look : @nensi_studio @nensikola_official ??

A post shared by Xheni Brahaj ???? (@xhenibrahaj) on

View this post on Instagram

????

A post shared by Xheni Brahaj ???? (@xhenibrahaj) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco