FOTO/ Irina Shayk kaq të bukur nuk e keni parë kurrë

FOTO/ Irina Shayk kaq të bukur nuk e keni parë kurrë

23:35, 15/03/2019

Irina Shayk ka treguar edhe njëherë se është supermodele e madhe, ndërsa ka pozuar në të brendshme për fushatën e kompanisë “Intimissimi”

Supermodelja ikonike, e cila është një fytyre e këtij brendi te të brendshmeve për më shumë se një dekadë, ka bombarduar përsëri.

Irina Shayk ka treguar në fotosesionin e fundit, pse është një prej modeleve më të kërkuara në këtë industri, ndërsa ka prezantuar koleksionin e mëndafshit për “Intimissimi”. 

Ylli i ballinës Vogue (33), ka treguar format e saj dhe asetet në një seri të fotografive, ku ka pozuar me veshje gjumi dhe të brendshme.

Pamja e saj tregon një bukuroshe, që vështirë është t'i rezistosh në shtrat.

Një palë brekë të mëndafshit tregojnë këmbët e saj të bukua, përderisa ylli është parë edhe më një xhaketë drithëruese dhe seksi.

Asetet seksi paraqiten edhe me një palë sutjena të zeza dhe me një xhaketë të bardh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco