VIDEO/ Kaos në koncert, burri shkelmon gruan në fytyrë

VIDEO/ Kaos në koncert, burri shkelmon gruan në fytyrë

21:46, 15/03/2019

Pamje shokuese vijnë nga koncerti i reperit amerikan Post Malone në stadiumin O2 Arena. Në videon e filmuar, që është shpërndarë gjerësisht nëpër rrjetet sociale, shihen disa gra që grinden me njëra-tjetrën dhe më pas një burrë, i cili hidhet nga kangjellat rreth skenës dhe godet një nga të pranishmet me shkelm në fytyrë.

Nuk dihen sesa serioze janë lëndimet e gruas, por shihet se spektatorët largohen më pas nga vendi. Edhe arsyet e grindjes në stadiumin gjigant të Londrës, ende nuk bëhen të ditura.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment