FOTO/ Martohet Elvana Gjata?! Shikoni si duket e veshur nuse me fustan të bardhë

FOTO/ Martohet Elvana Gjata?! Shikoni si duket e veshur nuse me fustan të bardhë

18:56, 15/03/2019

Psej pak orësh ne rrjetet sociale po qarkullon një video, ku Elvana Gjata shfaqet me fustan të bardhë nusërie. Por mos u nxitoni, nuk bëhet fjalë për martesën e saj, por është një paralajmërim për projektin e radhës. Filmi i shumëpritur i Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit në shumë pak ditë do të fillojë të shfaqet.

Me këtë rast, Elvana me anë të një videoje të postuar në profilin e saj në Instagram, ka lajmëruar se po sjell një këngë, e cila do të jetë pjesë e filmit.

Kënga është një bashkëpunim me reperin Lyrical Son, ndërsa në video Elvana shihet e veshur në fustan të bardhë.

Këto pamje sigurisht janë skena të filmit, të cilat duket se do të përfshihen edhe në videoklipin e këngës me Festimin.

Këngët e Elvanës me reperët nga Kosova gjithmonë janë shndërruar në hite dhe me siguri se as kjo nuk do të jetë ndryshe.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco