Lori Hoxhës iu bllokua WhatsApp-i ashtu si ne! Nga inati blogerja publikon bisedat personale me 750 mijë ndjekësit

Lori Hoxhës iu bllokua WhatsApp-i ashtu si ne! Nga inati blogerja publikon bisedat personale me 750 mijë ndjekësit

16:52, 15/03/2019

Problemi global dje i kompanisë “Facebook”, i cili në të njëjtën kohë paralizoi edhe WhatsApp-in edhe Instagram-in padyshim ishte një fenomen, që jo shpesh ndodh.

Dhe tek arsyet ngelen të paqarta duket se edhe disa personazhe të famshëm i ka shqetësuar shumë ky problem.

Lori Hoxha është njëra prej tyre, e cila nëpërmjet story-t në “Instagram-in” e saj na ka bërë të ditur se edhe ajo ka hasur të njëjtin problem.

“Duke qenë se nuk mund ta çoja ditën e djeshme në WhatsApp, ja ku e keni foton”-kishte shkruar bloger-ja që dukej sikur po nxirrte inatin e bllokimit.

Para pasqyrës dhe me dy palë syze duket si një nga ato fotot, të cilat nuk ishin thënë për tu hedhur në Instagram.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment