VIDEO/ Manaxheri i VIP-ave zbulon pagesat marramendëse! ‘Boom’ rreperët, surprizon Tayna

VIDEO/ Manaxheri i VIP-ave zbulon pagesat marramendëse! ‘Boom’ rreperët, surprizon Tayna

16:31, 15/03/2019

Fundjava në emisionin e përditshëm ‘Trokit’ në IN Tv iu dedikua koncerteve muzikorë. Moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën në studio manaxherin e njohur Xhani Demika.

I njohur edhe në mediat sociale ku poston shpesh foto më këngëtarët që bashkëpunon, Xhani tregoi sekretet e punës me to. Ai rrëfeu se paguhet me interesa, nga këngëtarët dhe jo organizatorët e eventeve.

Nisur edhe nga sukseset e fundit mësuam se këngëtarët e Kosovës janë tejet të paguar duke shkuar në çmime edhe 10.000 euro për koncert, teksa disa emra konkret edhe e kalojnë këtë shifër. Cilët janë ata?

Sa ka ndryshuar pagesa e Taynës në koncerte pas hiteve të saj të fundit? Xhani nuk rezervohet dhe tregon shifra konkrete. I pyetur edhe për momentet në backstage, mësuam se shpesh fansat vajza ia bëjnë më të ‘vështirë’ mbrëmjen duke kërkuar foto dhe video, shpesh edhe intime, më këngëtarët. Një histori me Ledri Vulën do t’ju bëj ta kuptoni se sa e duan vajzat. Merrni të gjitha përgjigjet në videon e mëposhtme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco