Shkurt dhe qartë, ja çfarë duhet të ketë një djalë që ti pëlqejë Dojna Memës

Shkurt dhe qartë, ja çfarë duhet të ketë një djalë që ti pëlqejë Dojna Memës

15:43, 15/03/2019

Moderatorja e ‘The Voice Kids’ Dojna Mema si rrallë herë ka four përvec projekteve të saja dhe për jetën private.

E në lidhje me jetën private e pyetur nga gazetarja  se çfarë duhet të ketë një djalë që ti pëlqëje Dojnës, moderatorja është përgjigjur:

‘Të ketë një mendje një herë, se kohët e fundit duket sikur ka rënë kërkesa në treg.

Kam nevojë për dikë që më stimulon mendërisht, përpara së gjithash, por s’duhet kurrsesi të jetë i mërzitshëm -nga këta tipat që të flasin një orë për gotën gjysmë plot dhe s’të lënë ta kthesh me fund.

Më pëlqejnë çunat xhentilë, romantikë dhe që të japin një sens mbrojtjeje. Gjithashtu, më pëlqen të më hapë derën e makinës dhe shishen e verës, të thonë ç’të duan feministet’.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

He dojna15/03/2019 15:53

Po mire moj Dojna Mema, ti i ke te drejta kerkesat e tua, po Ai a sduhet te kete nje kerkese, fjala vjen, me pak lakuriqesi?!

Shto koment