FOTO/ Ja si reagoi Kejsi Tola pas deklaratës së Olta Bokës

FOTO/ Ja si reagoi Kejsi Tola pas deklaratës së Olta Bokës

14:54, 15/03/2019

Shoqëria mes Kejsi Tolës dhe Olta Bokës duket se ka pësuar një krisje pas deklaratës së Kejsit në emisjonin “ Shiko kush luan” që Olta është “Një yll që nuk shndriti kurrë”, pasi u pyet nga moderatorja gjatë lojës kush është ylli që nuk shndërriti kurrë në Shqipëri.

Kjo deklaratë është komentuar nga vetë kengëtarja Olta në emisjonin “Thumb” ku asaj i është kërkuar të japë një koment për çështjen.

“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko se do më kuptoje!”.

Pas deklaratës së Oltës, Kejsi ka reaguar në Instastoryn e saj duke mos i kushtuar aspak rëndësi fjalëvë që u thanë për të teksa ka publikuar fletën me nota muzikore të një këngë krah secilës ka vizatuar dhe një zemër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment