‘Olta Boka ylli që nuk shndriti kurrë’, reagon këngëtarja: Kejsi më detyrohej një shpjegim

‘Olta Boka ylli që nuk shndriti kurrë’, reagon këngëtarja: Kejsi më detyrohej një shpjegim

13:41, 15/03/2019

Shoqëria mes Kejsi Tolës dhe Olta Bokës duket se ka pësuar një krisje pas deklaratës së Kejsit në emisjonin “ Shiko kush luan” që Olta është “Një yll që nuk shndriti kurrë”, pasi u pyet nga moderatorja gjatë lojës kush është ylli që nuk shndërriti kurrë në Shqipëri

Kjo deklaratë është komentuar nga vetë kengëtarja Olta në emisjonin “Thumb” ku asaj i është kërkuar të japë një koment për çështjen.

“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko se do më kuptoje!”.

Pas sqarimit nga vetë Olta këngëtaret vazhdojnë ta mbajnë miqësinë e tyre tanimë prej shumë vitesh dhe kjo gjë nuk ka ndikuar fare në marrëdhënien e tyre.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment