FOTO/ Aktorja shqiptare nis sfidën e 20 viteve në Instagram

FOTO/ Aktorja shqiptare nis sfidën e 20 viteve në Instagram

13:06, 15/03/2019

Aktorja e serialit ‘O sa mirë’ Arta Nitaj Ă«shtĂ« shumĂ« e dashur pĂ«r publikun.

Gjithashtu aktorja bukuroshe është shumë e ndjekur në Instgram ku publikon foto të cilat komentohen dhe pëlqehen shumë dhe nga ndjekësit e saj.

Por së fundmi Nitaj është bërë nostaligjike dhe ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj.

Po ta shohësh me vëmëndje në foto dallohen tiparet dhe hija e aktores edhe pse kanë kaluar më shumë se 20 vjet.

Ajo postoi këtë imazh në Insta Story duke u kthyer pas në fëmijërinë e saj, ndërsa shfaqet shumë e qeshur dhe e lumtur.

’20 year challenge’ ka shkruar nĂ« foto aktorja duke nisur kĂ«shtu njĂ« sfidĂ« tjetĂ«r nĂ« Instagram.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment