VIDEO/ Këngëtarja e famshme shqiptare tenton të këndojë me  ’Backstreet Boys’ por dështon keq

VIDEO/ Këngëtarja e famshme shqiptare tenton të këndojë me ’Backstreet Boys’ por dështon keq

12:35, 15/03/2019

Ishin një nga grupet më të prefuar të adoleshentëve të vitit ’90.

Këngët e tyre u kthyen të gjitha në hite madje këndohen dhe sot.

Bëhet fjalë për grupin legjendar ’Backstreet Boys’.

Por edhe për këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha paska qënë grupi më i preferuar.

Dhe në moshën28 vjeçare ajo arriti ta bënte ëndrrën realitet madje dhe performoi me 'Backstreet Boys' .

Në videon e publikuar nga Bebe shihet se ajo qëndron mes 5 djemve që krijuan grupin.

“Sinqerisht djemtë më të mirë ndonjëherë. Vetëm sikur Bebja e re ta dinte që kjo do të ndodhte një ditë. Dështova tmerrësisht”, shkroi ajo në Instagram.

Ajo tenton të këndojë bashkë me grupin hitin “I Want It That Way”, por nuk mundi dot nga emocionet dhe u bllokua .

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment