FOTO/ Përveç moderimit dhe këngës Isli Islami dëshiron të provojë një tjetër fushë të artit

FOTO/ Përveç moderimit dhe këngës Isli Islami dëshiron të provojë një tjetër fushë të artit

12:18, 15/03/2019

Moderatori i njohuri ‘Top Channel’ Isli Islami  siç e kemi parë përveç moderimit të emisioneve të ndryshme kemi parë që ai dhe këndon.

Ai ka kënduar në disa emisione të tij madje ka qënë i ftuar dhe në ‘Voice’ ku të gjithë u mahnitën me zërin e tij.

Së fundmi në një postim në Instastory Isli i është përgjigjur pyetjeve të fansave dhe njëri prej tyre e ka pyetur nëse do të provonte ndonjëherë aktrimin.

‘A ma ke gjetur midenë. Më kanë thënë që kam plastikë shumë të mirë për aktor. Nuk e kam mbyllur asnjëherë derën kështu që kush e di. Pastaj në ‘Hollywood’ më çove larg dhe një Kinostudioje këtu nuk do ti thoja jo’ i është përgjiur Isli.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment