FOTO/ I komentojnë vajzën shpërthen Xhensila Myrtezaj dhe me plotësisht të drejtë

FOTO/ I komentojnë vajzën shpërthen Xhensila Myrtezaj dhe me plotësisht të drejtë

11:35, 15/03/2019

Personazhet publike që janë aktivë në rrrjetet sociale ndeshen shpesh me komente negative nga njërëz që nuk i pëlqejnë.

Në fakt kjo është diçka që vjen bashkë me famën e prej së cilës askush që do të jetë i njohur nuk mund të shpëtojë.

Por rasti i këngëtares Xhensila Myrtezaj është shumë ekstrem dhe nuk duhet të përsëritet. 

 Një ndjekëseje e Xhensila Myrtezajt, e cila me një aludim që shkon në ekstrem shkruan se ka gjetur sekretin e jetës së këngëtares dhe bashkëshortit të saj, Bes Kallaku.

Dhe ajo prek në pikën më të brishtë të çiftit, te vajza e tyre Ajka, për të cilën shkruan me bindje se është me sindromën Down!

Por  Xhensila reagoi siç do të reagonte çdo nënë, e revoltuar për disa fjalë të pahijshme që dëmtojnë familjen e saj.

“Njeri i ndyrë, njeri psikik. Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis”, thuhet ndër të tjera në komentin e këngëtares.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment