FOTO/ Blero prek me dedikimin e tij për Afronën: Mëngjesi im...

FOTO/ Blero prek me dedikimin e tij për Afronën: Mëngjesi im...

11:01, 15/03/2019

Me 21 shtator të këtij viti çifti i njohur i showbizit Blero dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Ata kanë vendosur ta organizojnë ceremoninë tek Rana e Hedhun në një nga hotelet më të bukura të bregdetit.

Dhe siç kanë treguar dhe vetë çifti dasma do të jetë madhështore dhe do të ketë shumë të ftuar Vip.

Gjithashtu Blero dhe Afrona janë shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku herë pas here ato publikojnë foto ku tregojnë dashurinë që ata kanë midis tyre siç ishte dhe postimi i ditës së sotme i këngëtarit.

Me një foto të Afronës ku ajo shfaqet me bikini teksa po konsumonte mëgjësin në pishinë Blero ka shkruajtur :

'Mëngjësi im i përditshëm së shpejti’.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment