FOTO/ Oriola Marashi flet për planet për tu bërë nënë

FOTO/ Oriola Marashi flet për planet për tu bërë nënë

10:46, 15/03/2019

Oriola Marashi është padyshim një prej vajzave më të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe është shumë aktive në rrjetet sociale ku i mban të përditësuar ndjekësit e saj.

Dhe sa herë publikon foto të reja, Oriola merr goxha “feedback” pozitiv dhe kjo pothuajse për të gjitha fotot që publikon në Instagram.

Gjithashtu mbrëmjne e djeshme modelja ka treguar se ka shumë dëshirë të jetë mamaja e një vajze duke i dhënë dhe një këshillë vajzës së saj të ardhshme.

Por një nga fansat me anë të një mesazhi që i ka shkruajtur thotë se ai e sheh më shumë si nëna e një djali.

Oriola i ka kthyer përgjigje sigurishtë ndjekësit të saj duke i thënë dhe nëse do të jetë mamaja e një djali ajo do ta edukoj atë që ti trajtojë femrat si mbrëtëresha.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment