Këngëtari i njohur shqiptar: Në familje kam qënë më i parëndësishmi

Këngëtari i njohur shqiptar: Në familje kam qënë më i parëndësishmi

10:05, 15/03/2019

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri Dren Abazi ka qenë gjithmonë i veçantë në stilin e tij.

Së fundmi këngëtari ka dhënë një intervistë për  ‘Revistën Who’ ku ka folur për jetën e tij si private por edhe për karrierën si këngëtar i klubeve të natës.

E përsa i përket jetës private këngëtari ka folur për familjen e tij si dhe marrëdhëniet që ai ka me të motrën dhe vëllanë.

Por Abazi ka habitur duke thënë se ai ka qënë më i parëndësishmi në familje karshi tyre.

‘Me të dy kam lidhje të ngushtë dhe kujtime të shumta. Normalisht Arti është 3-4 vite më i madh se Rina dhe me të kam kaluar mbase më shumë kohë. Gjithsesi mendoj që Arti dhe Rina kanë një lidhje me njëri-tjetrin shumë më intensive se sa me mua. Unë si fëmija më i madh në familje mendoj që gjithmonë kam qenë me i parëndësishëm karshi tyre’ ka  rrëfyer Dren Abazi. 

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment