Çifti i njohur i showbizit drejt ndarjes?Miqtë flasin se gjërat nuk po shkojnë siç duhet

Çifti i njohur i showbizit drejt ndarjes?Miqtë flasin se gjërat nuk po shkojnë siç duhet

09:44, 15/03/2019

U fol gjatë në mediat rozë për martesën e këngëtarit shumë të dashur për të gjithë Justin Bieber me modelen Hailey Baldwin.

Megjithëse çifti nuk kanë ecur akoma drejt altarit ato janë zyrtarisht burrë dhe grua.

Por sipas ‘Us Weekly’ gjërat në çift nuk po hecin siç duhet dhe po kalojnë një periudhë të vëshitrë.

Probleme personale të këngëtarit po ndikojnë në jetën e tyre si çift.

Një burim i afërt me miqtë e tyre është shprehur se janë të shqetësuar për marrëdhënien e tij me Hailey-n, pasi kanë ende probleme me çështjen e besimit dhe është një kohë e vështirë për ta.

“Ai ende dëshiron dhe ka nevojë që ajo të jetë bashkëshortja e tij dhe ajo dëshiron ta mbështesë atë. Por është e vështirë kur ai po kalon gjithë këtë”, tha burimi.

Pavarësht kësaj as Hailey dhe as Justin nuk kanë ndër mend të heqin dorë nga njëri tjetri.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment