Humbi plot 30 kg.Valbona Mema rrĂ«fen publikisht ‘sekretin’

Humbi plot 30 kg.Valbona Mema rrĂ«fen publikisht ‘sekretin’

08:53, 15/03/2019

KĂ«ngĂ«tarja e dashur pĂ«r publikun Valbona Mema pasditen e sotme ishte e ftuar nĂ« emisionin “FtesĂ« nĂ« PesĂ«â€, prej ku na habiti tĂ« gjithĂ«ve me pamjen e re tĂ« saj.

Gjatë intervistës bukuroshja zbuloi se pas trupit aktual fshihet një dietë specifike përmes së cilës ajo ka arritur që të heqë 30 kilogramë.

Këngëtarja rrëfeu ndër të tjera se prej më shumë se dy vitesh i është nënshtruar një diete duke e mbajtur atë në mënyrë strikte.

Ky Ă«shtĂ« “sekreti” qĂ« ajo vendosi ta ndante me publikun sot dhe rezultatet vĂ«rtetĂ« janĂ« wow!

Ajo zbuloi për publikun se aktualisht peshon 56 kilogram, nga 86 që kishte qenë para më shumë se dy vitesh.

Por pavarësisht korrektësisë në mbajtjen e saj, siç rrëfeu edhe Valbona ka pasur raste që ajo i ka shkelur udhëzimet e dietës.

Epo kjo është më se njerëzore, megjithatë linjat trupore e tregojnë qartazi impenjimin e saj në mbajtjen e trupit në formë.  /revistaclass

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment