Këto shenja të horoskopit kanë lindur për të thyer zemra! A jeni dhe ju mes tyre?

Këto shenja të horoskopit kanë lindur për të thyer zemra! A jeni dhe ju mes tyre?

22:48, 14/03/2019

Ujori

Ujori nuk arrin të mbajë një ekuilibër mes ndjesive dhe arsyes. Ata nuk mund të krijojnë kurrë një lidhje të qendrueshme, pasi nuk dinë ta shprehin dashurinë dhe mendojnë se marrëdhëniet serioze i mbajnë peng lirinë e tyre.

Bricjapi

Bricjapi është shumë praktik dhe i vendosur, kjo mund të shkaktojë edhe shumë vuajtje në çift. Kokëfortësia dhe ftohtësia e tij, bien në kundërshtim me personalitetin e tij. Kështu që fjalët e tij mund të lëndojnë njeriun e dashur.

Demi

Ata dorëzohen shpejt kur kuptojnë që partneri nuk është njeriu i duhur për ta. Kjo sjellje mund të jetë e paqëllimshme, por shpesh partnerët e tyre përfundojnë zemërthyer për një kohë të gjatë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco