FOTO/ Gili takohet me fansen pas 15 vjetësh

FOTO/ Gili takohet me fansen pas 15 vjetësh

21:56, 14/03/2019

Për një këngëtar apo këngëtare, të ta përcjellë dikush karrierën muzikore, është një mrekulli.

Një gjë e tillë, i ka ndodhur edhe Gilit, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur dy fotografi në Instagram, ku shihet se ka pozuar dy herë me të njëjtën fanse, por, në periudha të ndryshme kohore.

Ato u panë një herë në vitin 2003 dhe herën tjetër në vitin 2018.

Për këto 15 vite, përveç se u rrit vajza, padyshim që edhe Gili ka pësuar ndryshime në pamjen e saj!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vitet kalojne e fanset e mija shpejt rriten! (Ulqin 2003-Bruksel 2019)

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment