FOTO/ Rita ngre këmbët lart në mes të Tokios

FOTO/ Rita ngre këmbët lart në mes të Tokios

21:22, 14/03/2019

I ka ‘çmendur’ edhe japonezët.

Rita Ora ka hedhur disa fotografi në Instagram, nga koncerti i mbajtur në Tokio, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka vazhduar turin e mbrëmjeve muzikore, të quajtur ‘Phoenix Tour’ në kryeqytetin japonez dhe thjesht përformanca ka qenë perfekte.

Në Instagram, Rita ka hedhur disa fotografi nga turi dhe shihet se sa shumë njerëz janë mbledhur për t’i dëgjuar hitet e saj!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment