E keni parë të dashurën e Stresit në bikini? Do befasoheni

E keni parë të dashurën e Stresit në bikini? Do befasoheni

20:07, 13/03/2019

E dashura e Stresit, Keisi po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Keisi tashmë për publikun është bërë e njohur në sajë të reperit Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj.

Edhe pse reperi është akoma në burg, bukuroshja po vazhdon t’i shpërblejë ndjekësit e saj me imazhe të ndryshme dhe provokuese.

E së fundmi, ajo ka sjellë një imazh në bikini, ndërsa në fokus ka linjat trupore bombastike, për të cilat duhet ta kemi zili.

“Duke menduar se sa më shumë do të doja të isha duke u hedhur në plazh duke pirë një Mojito sesa në shtratin tim të mbuluar me inde dhe duke pirë çaj …”, ka shkruar ajo në Instagram.

Çifti kanë në plan të martohen, por ende nuk dihet se kur, pasi nuk kanë dhënë një datë përfundimtare.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment